Aktualności

spotkanie z Anna

Maj w Lubelskim Uniwersytecie Drugiego Wieku

Na naszym afiszu poniżej prezentujemy nasze majowe propozycje. Zwracamy uwagę na dwie oferty wycieczkowe „Ziołowy zakątek” i Dworek Wincentego Pola. Zapraszamy serdecznie. Powyżej zdjęcie ze spotkania autorskiego z Anną Makos prezentującą swoja najnowszą powieść „Mroczna strona mojego życia”, które odbyło się 27 kwietnia w ramach saloniku literackiego i cieszyło się dużym zainteresowaniem publiczności.

baner autorski

Od Wielkanocy do spotkania autorskiego – kwiecień w LUDW

Krótki programowo miesiąc, interesujące propozycje. Wszystkie. Szczególnie namawiamy do uczestnictwa w spotkaniu autorskim z Anną Makos poświęconemu jej nowej powieści „Mroczna strona mojego życia”. Więcej informacji o autorce można przeczytać klikając na link – https://annamakos.pl/

baner nowy

LUDW – nowy projekt: zaproszenie

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie realizowanym przez LUDW ze wsparciem finansowym miasta Lublin. Informacje na afiszu poniżej.

wiosna

W marcu wiosna – nie tylko – radosna

Po krótkiej przerwie feryjnej zapraszamy na kolejne spotkania i wydarzenia organizowane przez LUDW. Na dobry początek linki do „Wiosennej modlitwy” ze słowami Mariusza Parlickiego – https://www.youtube.com/watch?v=er6VujdB780 Szczegółowy program na afiszu. W marcu rozpoczniemy też projekt „W kręgu kultury – spotkania międzypokoleniowe”. realizowany przy wsparciu finansowym miasta Lublin. Zapisy ogłosimy na naszej stronie. Zapraszamy.

baner nowy

Spotkania klubowe w lutym’2026

Luty to miesiąc krótki. Dla nas w tym roku również, ponieważ w naszym regionie ferie odbędą się w ostatnich dwóch tygodniach tego miesiąca. Na afiszu poniżej spotkania oraz anonse. Na banerze powyżej zdjęcia z ubiegłorocznego programu „Od seniora dla juniora” – „Wycieczka do ZOO” w wykonaniu uczestniczek na szych zajęć.

nowy baner

Styczeń w Nowym Roku’ 2026

Po wspaniałych, świątecznych chwilach spędzonych w rodzinnym gronie – zapraszamy ponownie do udziału w spotkaniach i zajęciach Lubelskiego Uniwersytetu Drugiego Wieku. Mamy nadzieję, że nasz styczniowy program przypadnie Państwu do gustu. Na banerze powyżej: zdjęcia ze spotkania „Boomerzy – pokolenie Alfa”, gościem była Natasza Zółkowska-Kurczuk; drugie – z koncertu zespołu Carlos Band..